درباره ما

شرکت تولیدی کیمیا سلامت ثبت شده در سال 1374 دارای مدیرانی که با سابقه ی بیش از50 سال تجربه ی تولید کیک و کلوچه می باشند و برای اولین بار درایران کلوچه های سنتی با دستگاه های تمام اتوماتیک تولید نموده و مورد استقبال مردم عزیزایران و کشورهای منطقه آسیای میانه قرار گرفت.

تا جایی که مدیرعامل شرکت تولیدی کیمیا سلامت کارخانه ای را همراه با شرکای آذربایجانی در کشور آذربایجان احداث نموده و فرهنگ استفاده از کلوچه را در سبد کالایی مردم آذربایجان وکشورهای آسیای میانه قرار داد به طوری که امروزه مردم منطقه ی نام برده انواع کلوچه های تولید شده ی خودشان و ایران را مورد استفاده قرار می دهند.

همچنین درایران نیز خیلی از تولید کنندگان سراسر کشور از روش تولید کلوچه های سنتی با دستگاههای کلوچه ساز را از شرکت کیمیا سلامت تقلید نموده و به هم وطنان عرضه می کنند. ما به این امرافتخارمی کنیم که محصولی را برای اولین بار در کشور تولید کرده ایم ودیگران هم از ما پیروی کرده اند و سبب اشتغال زایی به طور مستقیم وغیرمستقیم برای میهن عزیزمان شده ایم وعلاوه برآن محصول کلوچه سنتی که مخصوص استان گیلان بوده است را به همگان چه در تولید و چه در مصرف ارائه نموده ایم.

بعلاوه انواع کلوچه ها با میوه های متفاوت از جمله خرما، کشمش، انجیر

پرتقال و... را تولید نموده و به هم وطنان عزیزمان عرضه نموده ایم. و همچنین کارخانه ی کیمیا سلامت انواع کیک های مختلف را نیز تولید می نماید و بخشی از بازار کشور و خارج از کشور را به خود اختصاص داده است و همیشه تلاشمان برآن است که در تولید محصولات ابتکار عمل به خرج داده و نوآوری نموده و به بازار ارائه دهیم و شعارمان همیشه کیفیت برتر بوده است و حداکثر تلاشمان برآن است که از مواد اولیه ی طبیعی و ادویه جات سنتی استفاده نماییم و با کیفیتی خاص طعمی به یاد ماندنی را در ذائقه مصرف کنندگانمان به یادگار بگذاریم که همواره خواهان تولیدات ما باشند.

 

 

 

 

Go to top